marru Studio projektowe

ARANŻACJA WNĘTRZA MIESZKANIA _00SA

Mieszkanie urządzone w chłodnych barwach charakterystycznych dla nadmorskiego klimatu. Proste meble oraz elementy wykończenia wnętrz takie jak jasna stolarka połączona z bielami, szarościami oraz błękitami. Akcentami są meble w stylu klasycznym nawiązujące nieco do dawnego ducha Sopotu.

Lokalizacja: Sopot Powierzchnia: 127 m2 Rok: 2014

ARANŻACJA WNĘTRZA MIESZKANIA _00PF

Projekt wnętrza mieszkania, gdzie dwa kolory stolarki – jasna i ciemna grają główne role. Biele, szarości rozjaśniają wszystkie wnętrza, a turkusowe i fioletowe akcenty kolorystyczne uzupełniają całość o walory dekoracyjne.

Lokalizacja: Gdynia Powierzchnia: 103 m2 Rok: 2014

ARANŻACJA KONKURSOWA SALONU KĄPIELOWEGO_00VS2

Kolejny projekt stworzony na potrzeby udziału w konkursie VASCO Integracja 2014. Jak co roku wytycznymi konkursu było zaprojektowanie przestrzeni z użyciem grzejników VASCO. Tym razem poszliśmy o krok dalej i zaprojektowaliśmy przytulny, tajemniczy salon kąpielowy.

Powierzchnia: 45m2 Rok: 2014

ARANŻACJA LOKALU GASTRONOMICZNEGO_00PT

Aranżacja lokalu gastronomicznego w PPNT Gdynia. Surowe betonowe powierzchnie oraz monolityczne słupy z wbudowanymi bio – kominkami łączą się z naturalnym drewnem co nadaje indywidualnego charakteru wnętrzu. Powierzchnia sufitu belkowana sprawiająca wrażenie fali jest jedynym elementem wprowadzającym chaos w jednorodnym wnętrzu. Dla lubiących być blisko natury – dużo zieleni.

Lokalizacja: Gdynia Powierzchnia: 240 m2 Rok: 2014

Aranżacja wnętrza mieszkania _00F

Mieszkanie zostało zaprojektowane w stonowanej kolorystyce. Jasne drewno, biele, szarości i czernie w towarzystwie ciemnego „brudnego „ fioletu. W Aranżacji umieszczono dużo ażurowych mebli i elementów wyposażenia – dzięki czemu całość nabrała lekkości.

Lokalizacja: Sopot Powierzchnia: 82 m2 Rok: 2013

Aranżacja wnętrza mieszkania _00KR

Projekt aranżacji wnętrza mieszkania opartego na klasycznych motywach.Kolorystyka jasna, gdzie uzupełnieniem całości są drewniane dodatki w ciekawej oprawie stylistycznej. Minimalizm połączony z tradycyjnymi elementami.Aranżacja apartamentu do wypoczynku letniego.

Lokalizacja: Sopot Powierzchnia: 63 m2 Rok: 2014

Aranżacja wnętrza mieszkania konkursowego _00V

Wytycznymi konkursu było stworzenie aranżacji wnętrza z pokazaniem grzejników firmy VASCO tak aby wtopiły się one we wnętrze. Postanowiliśmy wykorzystać kolor, kształt oraz miejsce osadzenia grzejników dla stworzenia ciekawej aranżacji.

Lokalizacja: Sopot Powierzchnia: 84 m2 Rok: 2013

Aranżacja wnętrza mieszkania _00Z

Aranżacja mieszkania z ciekawym, wyróżnionym kolorem, obniżeniem sufitowym nad kuchnią i salonem. W jednym pomieszczeniu wydzielono dwie wyraźne strefy funkcjonalne. Jasna kuchnia stanowi tło dla dużych czarnych lamp nad stołem jadalnym.

Lokalizacja: Sopot Powierzchnia: 52 m2 Rok: 2013

Aranżacja wnętrza showroom _00SH

Projekt aranżacji schowroomu BARIERA DŹWIĘKU. Bardzo nowoczesny z użyciem najnowszych systemów domów inteligentnych. Dominujące ciemne kolory w połączeniu z jasnym surowym drewnem, gdzie biel jest tylko dodatkiem. Elementy o modułowych sześcianach.

Lokalizacja: Sopot Powierzchnia: 240 m2 Rok: 2014

Aranżacja wnętrza mieszkania _00RI

Projekt aranżacji mieszkania pokazowego dla trójmiejskiego dewelopera. Jasna kolorystyka, betonowa ściana, szarości i biele. Motywem przewodnim jest igrający wraz z czarnymi dodatkami kolor pomarańczowy.

Lokalizacja: Sopot Powierzchnia: 53 m2 Rok: 2014

Aranżacja wnętrza mieszkania _00R

Projekt aranżacji wnętrza mieszkania opartego na ciemnej kolorystyce i dużej ilości kamienia połączonego z tkaninami , lekkością zasłon i jasnym drewnem . Duże grafiki i laminografiki to jedyne większe elementy dekoracyjne zastosowane w aranżacji.

Lokalizacja: Gdańsk Powierzchnia: 78 m2 Rok: 2013

Aranżacja wnętrz mieszkania_00J

Jasna, lekka iście „anielska” aranżacja wnętrz nadmorskiego apartamentu letniskowego w Sopocie. Gięte formy przewijające się w motywie przez cały apartament – uwalniają od stresu codzienności i nadają wypoczynkowi nowego znaczenia.

Lokalizacja: Gdańsk Powierzchnia: 78 m2 Rok: 2011

Aranżacja wnętrz kliniki lekarskiej_00G

Projekt wnętrz klinki lekarskiej inspirowany minimalistycznymi rozwiązaniami z zachowaniem istniejących elementów we wnętrzu starej kamienicy. Odzyskanie starej cegły na ścianach dodało całości dawnego blasku, a nowe materiały przytulnie dopełniły.

Lokalizacja: Gdańsk Powierzchnia: 115 m2 Rok: 2013

Aranżacja wnętrz klinika_00P

Aranżacja wnętrz kliniki medycyny estetycznej. Projekt bardzo klasyczny . Ciekawym zabiegiem stylistycznym jest połączenie dwóch rodzajów podłóg – parkietu i płytki ceramicznej. Całemu wnętrzu elegancji dodają skórzane kanapy oraz sztukaterie na ścianach.

Lokalizacja: Gdańsk Powierzchnia: 120 m2 Rok: 2013

Aranżacja wnętrz mieszkania_00L

Aranżacja mieszkania oparta na jasnych pastelowych kolorach – idealnych dla weekendowego wypoczynku. Ciekawe obniżenia sufitu dodatkowo wydzielają przestrzenie funkcjonalne . Całość urozmaicona fototapetami z nadmorskim klimatem.

Lokalizacja: Sopot Powierzchnia: 47 m2 Rok: 2012

Aranżacja wnętrz mieszkania_00K

Ciepły odcień drewna w podłodze, meblach i oświetleniu nadaje klimat relaksu. Aranżacja w bardzo małym mieszkaniu – poprzez odpowiednią kolorystykę mieszkanie zyskało na metrażu. Dominacja bieli optycznie powiększa powierzchnię i nadaje lekkości.

Lokalizacja: Gdańsk Powierzchnia: 47 m2 Rok: 2011

Aranżacja wnętrz pojedynczych przestrzeni_00VS

Ciekawe aranżacje wnętrz w pojedynczych odsłonach kuchni, łazienek, salonów, sypialni i innych pomieszczeń które nie załapały się na całościowe projekty wnętrz. Ciekawe rozwiązania funkcjonalne oraz kolorystyczne.